Światowe trendy takie jak elektryfikacja, pojazdy autonomiczne czy redukcja emisji CO2 to domena NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp z o.o. Przy wsparciu naszego japońskiego koncernu macierzystego stale umacniamy swoją pozycję jednego z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w segmencie silników elektrycznych.  Pracując w naszej firmie, możesz uczestniczyć w realizacji innowacyjnych projektów i wiele dokonać. Zostań członkiem naszego zespołu w Niepołomicach położonych zaledwie 25 km od Krakowa jako

Inżynier ds. Jakości

Obowiązki:

  • Bezpośredni kontakt i wsparcie klienta w zakresie aspektów jakościowych (incydenty, nowe uruchomienia, modyfikacje produktu, modyfikacje procesu),
  • Wsparcie produkcji,
  • Przygotowanie i przedłożenie klientowi analiz przyczyn źródłowych defektów,
  • Tworzenie i nadzór na dokumentacją jakościową zgodniej z dokumentacją techniczną oraz specyficznymi wymaganiami klienta,
  • Definicja i nadzór nad wskaźnikami SPC w procesie produkcyjnym,
  • Weryfikacja zgodności procesu produkcyjnego z dokumentacją jakościową, wymaganiami klienta oraz firmy NIDEC,
  • Rozwiązywanie wewnętrznych i zewnętrznych problemów jakościowych w zakładzie oraz w siedzibie klienta,
  • Aktywne uczestnictwo we wdrożeniach nowych projektów oraz zmian inżynieryjnych, przygotowanie dokumentacji PPAP,
  • Przygotowanie i uczestnictwo w audytach klienta oraz stron trzecich,
  • Prowadzenie audytów produktu zgodnie z wymaganiami klienta oraz zasadami NIDEC,
  • Zapewnienie wdrożenia kart nauki (LLC) oraz doświadczeń z poprzednich projektów w bieżącej produkcji.
  • Uczestnictwo w procesie FMEA (konstrukcji oraz procesu) dla nowych projektów , modyfikacji, przeglądów okresowych,
  • Przygotowanie i przedłożenie klientowi analiz oraz raportów 8D,
  • Walidacja i kontrola metod testowania i pomiarów z działem rozwoju (RnD), inżynierii procesu,
  • Nadzór nad i przygotowanie planów poprawy wynikających z procesu ciągłego doskonalenia (Kaizen).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w pracy w dziale jakości lub procesu (preferowany przemysł motoryzacyjny),
  • Biegła znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego ISO TS 16949,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność komunikacji,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych,
  • Zapewniamy parking.
Ponadto oferujemy Ci pracę w atrakcyjnych lokalizacjach, płaskie struktury organizacyjne, wielokulturowe zespoły, elastyczny czas pracy, a także ciekawe możliwości podnoszenia kwalifikacji. Krótko mówiąc: Chcesz pracować w połączonym globalną siecią przedsiębiorstwie, w którym ludzie wywodzący się z różnych kultur wspólnie wdrażają innowacyjne rozwiązania? W takim razie złóż formularz aplikacyjny online.

Klikając w przycisk  „Aplikuj teraz” zgadzasz się na przetwarzanie przez NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z. o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Ta zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania. Dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: rekrutacja@nidec-ma.com. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z. o.o. przed cofnięciem zgody.

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji na to, a także na inne stanowiska oferowane przez naszą firmę koniecznie załącz w swoim CV klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, w bieżącym naborze, jak również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z. o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

EVENTS

18.01.2019
21.02.2019
06.03.2019