Doświadczeni pracownicy

Twoja kariera już nabrała rozpędu. Chcesz wrzucić wyższy bieg?

W tym miejscu mamy coś dla Ciebie jako zawodowcy. Ponieważ w dążeniu do bycia inicjatorem i motorem innowacji w branży samochodowej potrzebujemy wizjonerów i nonkonformistów z solidnym zapleczem merytorycznym i praktycznym. Ponieważ zawsze szukamy rozwiązań do zadań kompleksowych.

Liczy się jednak nie tylko kariera zawodowa, ale też silna wola działania i aktywnego współtworzenia przyszłości motoryzacji. Pasujesz do nas? W takim razie odpowiemy teraz na pytanie „gdzie?”.
 
Niepołomice koło Krakowa
Pierwszorzędne możliwości kariery i stabilne zatrudnienie oferujemy w zakładzie NIDEC w Niepołomicach. Zapraszamy do dynamicznie rozwijającego się zespołu, który od ponad dziesięciu lat nieprzerwanie notuje wzrost produkcji, sprzedaży i liczby klientów. Dlaczego tutaj Twój rozwój osobisty i zawodowy przebiegnie tak szybko? ? Ponieważ każdego dnia będziesz miał styczność z najnowszymi technologiami i nowatorskimi produktami. Będziesz miał również okazję zmierzyć się z licznymi projektami już na etapie planowania. To wszystko będzie przebiegało w przyjemnej atmosferze, jaką tworzą nasze zespoły. Inwestujemy w infrastrukturę – rozbudowujemy nasz zakład, co pozwala na tworzenie możliwości do tego, byś mógł zdobywać kolejne szczeble kariery – od operatora do menadżera. Indywidualne szkolenia, korzystne benefity i szeroki zakres odpowiedzialności sprawią, że nawet najbardziej wymagający będą usatysfakcjonowani. Dodatkowo nasi pracownicy mają do dyspozycji dowóz do pracy autobusami, co dla wielu stanowi duże ułatwienie. Możliwości zatrudnienia:
 

Badania i rozwój

Sprzedaż i zarządzanie projektem

Dział zakupów

Produkcja


Bietigheim-Bissingen

W naszej europejskiej centrali bije serce NIDEC. W regionie o wysokim standardzie życia już w pierwszym dniu pracy wejdziesz w środowisko ukształtowane przez intensywną współpracę i transfer wiedzy między współpracownikami z Europy i Japonii. Codzienną pracę kształtuje tu płaska struktura hierarchii i krótkie drogi decyzyjne uzyskane dzięki skupieniu całego łańcucha wartości w jednym miejscu. Możliwości zatrudnienia:.
 

Badania i rozwój

Sprzedaż i zarządzanie projektem

Dział zakupów

Produkcja


Merbelsrod

Jest wiele powodów przemawiających za zakładem NIDEC w Merbelsrod. Po pierwsze przekonuje samo położenie – obiekt znajduje się w przepięknym Lesie Turyńskim, regionie, w którym standard życia i pracy jest bardzo wysoki. Po drugie jest się tutaj częścią zespołu, który kształtuje przyszłość motoryzacji – w przedsiębiorstwie rodzinnym o długiej tradycji, które jako wysoce innowacyjny lider w produkcji pomp wyznacza obecnie trendy w przemyśle samochodowym. W związku z tym znajdziesz tu najlepsze połączenie dwóch światów: osobistą i rodzinną atmosferę firmy o stabilnych strukturach, a także międzynarodowy klimat globalnego innowatora. Co nas charakteryzuje: duża skuteczność, krótkie kanały informacji i umiejętność elastycznego reagowania na zmieniające się wymagania. W Merbelsrod zawsze jest miejsce na zmiany: dzięki różnorodnym możliwościom doskonalenia zawodowego oferujemy atrakcyjne szanse na awans, również nowicjuszom – ponieważ stawiamy na młode pokolenie we własnych szeregach.
 

Badania i rozwój

Sprzedaż i koordynacja projektów

Dział zakupów

Produkcja


Santa Perpetua de Mogoda koło Barcelony (Hiszpania)

Praca niedaleko tętniącego życiem, wiecznie młodego miasta kultury? W zespole, w którym każdy może na każdym polegać i traktuje innych z uwagą? W NIDEC to możliwe. Tutaj masz szansę tworzyć sukces rozwijającej się filii NIDEC wspólnie z ludźmi, z którymi łączymy nasze plany – ponieważ są efektywni i lojalni. Codzienna praca w NIDEC jest tak samo interesująca i urozmaicona jak życie w katalońskim mieście. Dzięki stałemu ukierunkowaniu na wzrost i nowym technologiom każdy znajdzie tu przestrzeń do dzielenia się wiedzą i współtworzenia nowych procesów. Krótko mówiąc: pracując w hiszpańskiej filii NIDEC jest się częścią wiodącego przedsiębiorstwa, które stawia na trwałe bezpieczeństwo w przyszłości i w którym pielęgnowane są wartości społeczne i ciągła wymiana wiedzy. Jest to miejsce, w którym można się realizować.
 

Badania i rozwój

Koordynacja projektów

Dział zakupów

Produkcja

 

EVENTS

18.06.2017