Studenci / absolwenci

Masz marzenia? My też! Mamy też możliwości, by je spełniać.

Talent to jedno, ale umiejętność wykorzystania go w odpowiednim czasie i miejscu to drugie. Dlatego chcemy zainteresować Cię pracą w naszym zespole – w Bietigheim-Bissingen (Niemcy), Merbelsrod (Niemcy), Santa Perpetua de Mogoda (Hiszpania) lub w Niepołomicach. Dołącz do zespołu NIDEC i zacznij współtworzyć przyszłość motoryzacji wykorzystując w pełni swój talent. Chcesz spróbować swoich sił w ramach praktyk, pracy w trakcie studiów albo pracy dyplomowej? A może startujesz w zawodzie zaraz po studiach? NIDEC ma wiele do zaoferowania, zwłaszcza jeśli kierunek Twoich studiów to elektrotechnika lub budowa maszyn. Z nami Twoja kariera nabierze rozpędu. Aktualne oferty dla studentów i absolwentów znajdziesz na naszej giełdzie pracy.
 
Kariera od zaraz

Czy chcesz w krótkim czasie osiągnąć sukces nawet, jeśli zaczynasz od podstaw? W NIDEC zrealizujesz swoje ambicje. Jako jeden z innowatorów motoryzacji oferujemy Ci możliwość bycia w najbliższych latach motorem naszej firmy i naszych klientów. Będziesz zaskoczony tym, jak szybko włączamy nowych pracowników do zespołów i wdrażamy w realizację interesujących projektów. W naszej giełdzie pracy znajdziesz aktualne oferty dla ambitnych i kompetentnych początkujących. Nie ma żadnej oferty? Aplikuj do nas mimo to.
 
Studenci pracujący

Czy chcesz połączyć studiowanie z wyzwaniami związanymi z pracą i poznać już teraz specyfikę i procesy nowoczesnej organizacji jednocześnie czerpiąc z tego korzyści finansowe? Jako pracujący student z pewnością w NIDEC zyskasz wiele, gdyż oferujemy pracę w wielu dziedzinach, w których możesz zdobywać cenne doświadczenie. Na naszej giełdzie pracy znajdziesz aktualne oferty. Nie ma żadnej oferty? Aplikuj do nas mimo to.
 
Praktyki oraz praca w ramach licencjatu i dyplomu

Nie tylko przyszłym ekspertom w dziedzinie technologii oferujemy interesujące perspektywy w ramach praktyk. Również studenci innych kierunków mogą poznać fascynujące środowisko NIDEC i pracować w ramach praktyk lub licencjatu, czy studiów magisterskich. W ten sposób przekonaliśmy do siebie już wielu obecnych pracowników. Na naszej giełdzie pracy znajdziesz aktualne oferty. Nie ma żadnej oferty? Aplikuj do nas mimo to.
 

EVENTS

18.06.2017